Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – ginekologia plastyczna ma dla wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być używany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna i bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.

Rezultatem może być polepszenie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, a także radości życia.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Odwiedź:

Ginekolog Wrocław

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.