Na Ziemi można zobaczyć wiele fantastycznych miejsc. Ciężko zatem w krótkim tekście opisać najładniejsze atrakcje, bo to nierealne. I właśnie dlatego skupmy się bardziej na odkryciu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Według mnie Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu szczególnie spodoba się ten egzotyczny kierunek? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to stosunkowo nietrudna destynacja.
Zapewne są łatwiejsze kraje, np. Grecja, lecz jeśli w rachubę wchodzi Azja, Tajlandia jest najlepszym celem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a na dodatek można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod samodzielnych podróżników.
Niesamowity jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica świata. Głównie dzięki Chińczykom. Fantastyczna jest także wyspa Phuket – to chyba prawdziwy raj. Nieciekawa jest Pattaya, chociaż pewnie faceci poszukujących taniego seksu będą wniebowzięci.
źródło: studyintheusa.pl, http://ld-projekt.pl, http://www.freedomtravel.pl, modnezwierzaki.pl

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.